Szyjemy na zamówienie

Kompleksowy park maszynowy

Dzięki kompleksowemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt siatki zabezpieczającej ładunek, pasa mocującego, pasów do noszenia mebli lub chociażby linek holowniczych. Szyjemy na zamówienie każde, nawet najbardziej skomplikowane projekty już od jednej sztuki!

Rozbudowany magazyn komponentów

Dzięki rozbudowanemu magazynowi komponentów i półproduktów oraz dobrej organizacji w większości przypadków jesteśmy w stanie uszyć prosty pas mocujący od ręki. Bardziej skomplikowane projekty szyjemy na zamówienie w przeciągu 3-5 dni roboczych.

Szeroki wybór komponentów

Szeroki wybór komponentów (haki, haczyki, zaczepy, uchwyty, chwytki, klamry, napinacze, taśmy) pozwala nam na uszycie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego pasa mocującego czy siatki zabezpieczającej. Ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia oraz możliwości maszyn.

Pasy mocujące szyte na zamówienie

Szyjemy na zamówienie pasy mocujące

Jakie pasy mocujące możemy uszyć?

Potrzebujesz pasa mocującego o nietypowej konstrukcji? Żaden problem! Uszyjemy go dla Ciebie. Realizujemy wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane projekty. Potrzebujesz pasa mocującego o nietypowych zaczepach lub hakach, mocniejszym napinaczu, krótszym lub dłuższym pasku przy napinaczu. A może samodzielnie zaprojektowałeś nowy model pasa. W każdym z tych przypadków uszyjemy pas mocujący według Twoich wytycznych.

Indywidualne podejście do każdego projektu

Zależy nam na jak największej funkcjonalności wykonywanych dla Ciebie projektów. Dlatego każde zgłoszenie traktujemy całkowicie indywidualnie i staramy się jak ulepszyć każdy projekt.

Z linku obok dowiesz się jak dokładnie przebiega proces projektowania oraz produkcji pasów mocujących szytych na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu!

Dowiedz się więcej!
Zobacz realizacje…

Siatki zabezpieczające ładunek szyte na wymiar

Szyjemy na zamówienie siatki zabezpieczające na wymiar

Jakie siatki zabezpieczające szyjemy?

Potrzebujesz siatki zabezpieczającej ładunek o nietypowej konstrukcji? Żaden problem! Uszyjemy ją dla Ciebie. Realizujemy wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane projekty siatek. Potrzebujesz pionowej lub poziomej siatki do zabezpieczenia ładunku w transporcie, siatki do obwiązania ładunku, a możne siatki, spełniającej rolę „drzwiczek”? We wszystkich tych przypadkach uszyjemy na zamówienie siatkę według Twojego projektu!

Dopasowane i przemyślane rozwiązania

Do każdego zgłoszenia podchodzimy całkowicie indywidualnie. Zależy nam na uzyskaniu jak największej funkcjonalności realizowanych przez nas projektów. Każdy nasz projekt jest przemyślany w każdym szczególe. Na poziomie projektowania staramy się połączyć nasze doświadczenie z wymaganiami i potrzebami naszych Klientów. Z linku obok dowiesz się jak wygląda proces projektowania siatki zabezpieczającej.

Dowiedz się więcej!
Zobacz realizacje…