Home/Szyjemy na wymiar/Siatki zabezpieczające do transportu – jak wygląda proces projektowania oraz produkcji?

Siatki zabezpieczające do transportu.   Jak wygląda projektowanie i produkcja?

Siatki zabezpieczające do transportu
– do czego służą?

Siatki zabezpieczające do transportu (inaczej siatki transportowe) to jedna z popularniejszych metod na zabezpieczenie nie tylko drobnych ale również większych ładunków w transporcie. Jest to szybki i wygodny sposób na unieruchomienie ładunku lub drobnych przedmiotów znajdujących się w ładowni pojazdu.

Najlepsze są dopasowane rozwiązania
– siatki szyte na miarę

Aby siatki zabezpieczające do transportu dobrze spełniały swoje zadanie powinny być dopasowane np. do zabudowy samochodowej, przyczepki albo paki. W naszym sklepie internetowym znajdziecie przykłady najbardziej popularnych siatek, o najczęściej wybieranych rozmiarach.

Szyjemy siatki zabezpieczające
do transportu na wymiar

A co zrobić jeżeli nie znaleźliście siatki zabezpieczającej do transportu o odpowiednich wymiarach lub konstrukcji? Nic nie szkodzi, uszyjemy ją dla Ciebie! Uszyjemy każdy rodzaj siatki. Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu siatki? Jak wygląda cały proces produkcji? Wszystkiego dowiecie się poniżej… zapraszamy do lektury.

Siatki zabezpieczające do transportu szyte na wymiar
Siatki zabezpieczające do transportu - proces projektowania i produkcji
Siatki zabezpieczające do transportu

Projektowanie siatki zabezpieczającej

Realizujemy również nietypowe projekty siatek zabezpieczających do transportu. W takim przypadku Klient wysyła nam rysunek z projektem siatki. Naszym zadaniem jest zweryfikowanie projektu pod względem wykonalności oraz wyeliminowanie błędów lub zaproponowanie ulepszonych rozwiązań. Na tym etapie ważne jest uzyskanie jak największej wiedzy na temat przeznaczenia siatki oraz sposobu w jaki będzie używana oraz problem jaki ma rozwiązywać. Pozwala nam to na lepsze dopasowanie siatki do oczekiwań Klienta.

Ulepszanie projektu

Po wstępnej weryfikacji kontaktujemy się z Klientem i omawiamy z nim wszystkie modyfikacje. Na tym etapie przedstawiamy również komponenty z jakich możemy uszyć daną siatkę transportową. Jedna siatka może być uszyta np. z taśm o różnych szerokościach i wytrzymałościach oraz różnej gęstości otworów (oczek). Komponenty mają duży wpływ na koszty finalnego produktu.

Po zaakceptowaniu projektu i rysu kosztowego przechodzimy do realizacji projektu.

Produkcja siatki zabezpieczającej

Proces produkcyjny jest bardzo skomplikowany i pracochłonny, wymaga dużej przestrzeni i uwagi pracownika. Każda siatka wymaga wykonania modelu, który po przetestowaniu i ewentualnej korekcie, trafia na szwalnie, gdzie jest zszywana na specjalnej maszynie. Na tym etapie produkcji wszywamy również wszelkie elementy dodatkowe jak haki, uchwyty, napinacze lub tworzymy pętle.

Nici użyte do produkcji siatek są najmocniejsze z dostępnych na rynku przemysłowym.

Uszyjemy dla Ciebie siatkę na wymiar!
Zadzwoń 513 31 21 21 lub napisz e-maila leszek@sklepzpasami.pl

Dobre wykonanie

Zawsze dbamy o to aby produkty końcowe czyli siatki zabezpieczające do transportu były całkowicie zgodne z zaakceptowanym przez Klienta projektem.

Przemysłowe maszyny do szycia które używamy, mocne nici oraz solidne materiały, z których produkujemy siatki zabezpieczające do transportu sprawiają, że są to produkty solidne oraz dobre jakościowo, na których można polegać.

Siatki zabezpieczające ładunek – jaki jest czas realizacji?

Ile czasu trwa proces realizacji zamówienia na siatki zabezpieczające ładunek? Wszystko zależy od ilości zamówionych produktów, wielkości siatki oraz trudności jej wykonania. Wszystkie komponenty, które używamy do produkcji siatek zabezpieczająceych dostępne są w naszym magazynie od ręki. Wszystkie procesy produkcji wykonujemy w naszej siedzibie, co również przyśpiesza cały proces. Średni czas realizacji wynosi 3-5 dni roboczych.

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia? Minimalna wielkość zamówienia to 1 siatka. Realizujemy wszystkie projekty w każdych ilościach!

Siatki zabezpieczajcie do transportu – nasze realizacje

Siatka do podnoszenia drzew

luty 19th, 2018|0 Comments

Siatka do podnoszenia drzew Siatka do podnoszenia drzew z dużymi uchwytami została uszyta przez nas. Był to nasz kolejny udany projekt siatki szytej na miary, którego możemy zobaczyć na zdjęciach. Projekt siatki do

Siatka do przenoszenia okien

styczeń 16th, 2017|0 Comments

Kolejny projekt siatki zabezpieczającej szyty na specjalne zamówienie Klienta. Tym razem potrzebna była siatka do podnoszenia i przenoszenia okien. Klient w 100% usatysfakcjonowany!

Mini siatka szyta na zamówienie do quada

październik 25th, 2016|0 Comments

To kolejny dowód na to, że realizujemy wszystkie, nawet najbardziej nietypowe projekty! Tym razem szyliśmy mini siatkę zabezpieczającą stanowiącą podnóżek do quada. Stara się zużyła, więc uszyliśmy nową - identyczną ze wzorem. Zobaczcie jak wyszło... Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!