Siatka do przenoszenia okien

Przedstawiamy kolejną naszą realizacje według potrzeb i projektu Klienta. Klient potrzebował siatkę, która pomogłaby mu w podnoszeniu i przenoszeniu dość problematycznych przedmiotów – okien. Zadaniem siatki jest spięcie paru okien ze sobą na potrzeby transportu. Okna układane są w stos – kartony na naszym zdjęciu mają jedynie pokazać wielkość siatki a nie rozłożenie okien!

Jak zbudowana jest siatka do przenoszenia okien?

Siatkę uszyliśmy z mocnych taśm poliestrowych o szerokości 35 mm o sile zrywającej 3 tony. Siatka na bazie kwadratu posiada cztery klamry szybko-mocujące, dzięki którym zakładanie i zdejmowanie siatki jest niezwykle proste i szybkie. Pod każdej klamry na stałe przyszyliśmy podkładki filcowe, które zabezpieczają okna przed porysowaniem. Tak zabezpieczone okna można łatwo i bezpiecznie przenieść dźwigiem lub wózkiem.

Potrzebujesz podobnej siatki?

Uszyjemy ją dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu! Uszyjemy każdy rodzaj siatki, według Twojego indywidualnego projektu lub pomożemy zaprojektować siatkę która rozwiąże Twój problem. Projekty realizujemy nawet od 2 sztuki. Czas realizacji to 1-5 dni roboczych w zależności od ilości zamówionych sztuk oraz nakładu pracy. Zapraszamy do kontaktu!

About the Author:

Leave A Comment