Home/Mocowanie koła zapasowego – specjalny pas

Mocowanie koła zapasowego – specjalny pas

Przedstawiamy pas o specjalnej konstrukcji zaprojektowany na potrzeby mocowania koła zapasowego np. na bagażniku dachowym. Pas bardzo często wykorzystywany jest przez miłośników offroadu, ale może być również używany do innych celów.

Jak zbudowany jest ten pas?

Pas do mocowania koła zapasowego szyjemy z żółtej taśmy poliestrowej o szerokości 25 mm i nominalnej wytrzymałości na zerwanie 1.2 tony. Pas składa się z trzech ramion:

  • główne ramię wyposażone jest w uniwersalny hak w otulinie gumowej oraz standardowy napinacz 25 mm. Długość paska to 0.5 m,
  • dwa pozostałe ramiona to pętle o długości 2 metry każda (obwód) które zapinane są na doszyte klamerki.

Jak działa ten pas? Hak zaczepiamy np. o szczebelki bagażnika. Dwie pętle również przewlekamy między szczebelkami i zapinamy na klamry. Całość ustawiamy w odpowiedniej pozycji i napinamy napinaczem w celu usunięcia luzów. Pas ten jest łatwy i szybki w użyciu.

Czas realizacji zamówienia

Pasy do mocowania kół zapasowych szyjemy na miejscu w naszej firmie. Jest to produkt na zamówienie. Czas realizacji zależy w głównej mierze od ilości zamówionych sztuk. Pojedyncze sztuki szyjemy od ręki, a czas realizacji większych ilości to zwykle parę dni. Zależy Ci na czasie? Skontaktuj się z nami aby dograć szczegóły zamówienia.

KUPISZ TUTAJ!

About the Author:

Leave A Comment