Home/Siatka odgradzająca ładunek – drzwiczki do wózka transportowego

Siatka odgradzająca ładunek – drzwiczki do wózka transportowego

Siatka odgradzająca ładunek z podwójnymi „skrzydłami”, którą prezentujemy w tym artykule została uszyta przez nas na wymiar na specjalne zamówienie firmy kurierskiej. Jest ona wykorzystywana jako „drzwiczki” do wózka transportowego na paczki. Zabezpiecza ładunki przewożone na wózkach, a dzięki szybkiemu zapinaniu i zdejmowaniu nie spowalnia procesu rozładunku/załadunku.

Siatka odgradzająca ładunek – budowa

Siatka odgradzająca składa się z dwóch „skrzydeł”, które dzięki zastosowaniu haczyków 1827 mogą zostać bardzo szybko spięte ze sobą lub rozpięte. Klamry szybko-mocujące pozwalają na solidne naciągnięcie siatki. Wymiary siatki to 112 x 160 cm.

Siatka odgradzająca ładunek – użyte komponenty

  • Taśma – ten model siatki zabezpieczającej wykonany został z taśmy poliestrowej o szerokości 35 mm w kolorze żółtym. Siła zrywająca tej taśmy wynosi 3 tony.
  • Klamry ściągające – w tym modelu siatki odgradzającej zastosowano trzy klamry szybko-mocujące 35 mm. Siła niszcząca każdej klamry wynosi 600 kg. Taśma przewleczona przez klamry została dodatkowo zakończona przeszyciami, które uniemożliwiają taśmie wyślizgnięcie się z klamry.
  • Haczyki – haczyki zaczepiane są o klamry, co pozwala na szybkie rozpięcie i zapięcie siatki. W tym projekcie wykorzystaliśmy płaskie haki 1827.
  • Pętle – krawędzie siatki zostały zakończone pętlami, za które może być mocowana.
Siatka odgradzająca ładunek - paczki na wózku transportowym
Siatka odgradzająca do wózka transportowego do paczek
KUPISZ TUTAJ!
Siatka odgradzająca ładunek - szybkie zdejmowanie i zakładanie
Siatka odgradzająca
Siatki zabezpieczające szyte na wymiar
Pasy mocujące szyte na zamówienie

About the Author:

Leave A Comment