Home/Lina holownicza – wytrzymała i sprawdzona

Lina holownicza – wytrzymała i sprawdzona

Wszyscy pewnie znają popularne, plecione liny holownicze. Można je kupić na allegro albo na pierwszej lepszej stacji benzynowej już od 19 zł za sztukę. Produkt tani, ale czy warto na nim oszczędzać? Jeżeli zerwała Ci się kiedyś lina holownicza podczas holowania, to zapewne nauczony doświadczeniem szukasz czegoś lepszego, sprawdzonego – produktu, na którym można polegać. Przedstawiamy Wam alternatywę – liny holownicze z taśmy transportowej.

ZOBACZ W SKLEPIE!

Wytrzymała lina holownicza z taśmy transportowej

Lina holownicza raczej nie jest produktem codziennego użytku. W większości przypadków używamy ją w nagłych wypadkach, gdy nasz pojazd ulegnie awarii. Dlatego warto być dobrze ubezpieczonym na takie sytuacje. Szczególnie gdy za oknem pada deszcz lub śnieg, przez co holowanie jest utrudnione. W takich momentach wytrzymała lina holownicza jest nieocenionym dobrem.

Taśmy, z których wykonane są nasze liny holownicze wykorzystywane są do produkcji profesjonalnych pasów transportowych o szerokości 50 mm, którymi zabezpiecza się ładunki w całej Europie. Nominalna wytrzymałość takiej taśmy to od 6 do 7.5 tony. Wykonane są z mocnych włókien poliestrowych, których rozciągliwość nie przekracza 7%. Już sam ich wygląd i solidne wykonanie daje poczucie bezpieczeństwa i niezawodności.

Zaletą naszych lin holowniczych jest też różnorodność dostępnych modeli. Pasy holownicze zakończone mogą być pętlami, hakami, pętlą i hakiem lub szeklami. Do wyboru do koloru. Haki posiadają specjalne zapadki, które uniemożliwiają wypięcie się liny np. podczas hamowania. W naszej ofercie znajdziecie również wzmocnione pasy holownicze szyte z podwójnej taśmy.

Nasze liny holownicze dodatkowo wzmacniamy dodatkową warstwą taśmy w miejscach, które najbardziej narażone są na zużycie, czyli w okolicach haków, szekli i pętli. Do każdej liny dołączamy również specjalny pasek ściągający do przewiązania, dzięki czemu będziemy mogli wygodnie przechowywać linę holowniczą.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego gdzie znajdziecie co najmniej 8 modeli lin holowniczych.

Dostępność i wysyłka lin holowniczych

Wszystkie liny holownicze dostępne są w naszym sklepie od ręki. Istnieje również możliwość wykonania modyfikacji. Opłacone zamówienia realizujemy tego samego dnia, dzięki czemu paczka jest u Klienta już następnego dnia roboczego.

About the Author:

Leave A Comment